کاربر گرامی وارد شوید یا به ما بپیوندید !

Kaspersky Rescue Disk

Kaspersky Rescue Disk همانطور که از نامش پیداست، یک دیسک امنیتی حرفه ای از کمپانی معتبر کاسپراسکای می باشد که وظیفه ی آن نجات سیستم های کامپیوتری شما در شرایط اضطراری می باشد. بسیاری از ما از محصولات امنیتی این شرکت استفاده کرده ایم و شناخت خوبی از توانایی های آن داریم . اما باید اشاره کنیم که Kaspersky Rescue Disk فراتر از آن چیزی است که شما تصور میکنید! 

این نرم افزار امنیتی بی نظیر، به شما این امکان را میدهد که در زمانی که سیستم شما به دلیل مشکلاتی که ویروس ها و تروجان ها برای آن به وجود آورده اند،  دستگاه خود را از وجود تمامی بد افزار ها و ویروس ها پاک سازی کرده و به اصطلاح سیستم رایانه ای خود را نجات دهید.

Kaspersky Rescue Disk ویژگی منحصر به فردی دیگری نیز دارد که آن اسکن اطلاعات و پاکسازی هوشمند فایل های اجرایی و ترمیم آنها به نحوی است که پس از انجام عملیات اسکن و نجات سیستم، ویندوز شما بدون هیچ مشکلی لود شده و در اختیار شما قرار میگیرد. 

طریقه ی فعال کردن نرم افزار بسیار ساده است، تنها کافیست محتوای CD در حافظه رم دستگاه شما بارگزاری شود. تنها کاری که باقی میماند انتخاب Kaspersky Rescue Disk برای بوت می باشد. پس از این مراحل نرم افزار به صورت اتوماتیک شروع به اسکن فایلهای شما میکند.

برای حفاظت از اطلاعات سیستم های رایانه ای خود ، پیشنهاد میکنیم نرم افزار دیسک نجات Kaspersky Rescue Disk را از دست ندهید.


نحوه استفاده: بعد از Extract کردن فایل Zip به یک فایل ISO دست خواهید یافت. آن فایل را بدون تغییر به عنوان ایمیج روی دیسک رایت کنید و از آن استفاده کنید.