کاربر گرامی وارد شوید یا به ما بپیوندید !

خانه گردوسوالات

پیغام خطای Extraction error Not enough storage: هنگام…

سوال:

پیغام خطای Extraction error Not enough storage:

هنگام نصب (Adobe inDesign cc 9.2.1) دچار مشکل می شوم. چندین بار سعی کردم اما در مرحله اول این ارور را می آورد :

7-zip Extraction error Not enough storage is available to complete is operation.جواب:

در وهله اول، برنامه 7zip را روی سیستم خود نصب کنید. می‌توانید آن را از این جا دانلود کنید. بعد از نصب دوباره مراحل را تست کنید. اگر مشکل حل نشد به سراغ باقی مراحل بروید.

ارور مربوطه یا به حافظه هارد درایو سیستم و یا به حافظه RAM مربوط می‌شود. در قدم اول زیپ محل استقرار سورس اصلی و محل نصب برنامه را از نظر میزان فضای خالی بررسی نمایید، اگر در هر یک از این دو مورد مشاهده کردید که میزان فضا کمتر از میزان مورد نیاز برنامه (میزان مورد نیاز معمولا قبل از انتخاب محل نصب برنامه به کاربر نشان داده می‌شود) است درایو دیگری با فضای مناسب را برای نصب انتخاب کرده یا با حذف چند برنامه دیگر مقداری فضای هارد درایو برای تکمیل پروسه مربوط انتخاب کنید.

در صورتی که از نظر فضای هارد درایو مشکلی وجود ندارد با فشار دادن کلیدهای Ctrl+Shift+Esc وارد تسک منیجر شده و از طریق تب دوم (Processes) چند برنامه را که در پس زمینه در حال اجرا هستند End Process نمایید و سپس نصب برنامه مدّ نظر خود را از سر بگیرید. توجه داشته باشید که هنگام انجام این کار فقط برنامه‌های Third party که خودتان بر روی سیستم نصب کرده‌اید را End Process کنید و از انجام این عمل بر روی برنامه‌های با Description های Windows و یا  Client Server خودداری نمایید.