کاربر گرامی وارد شوید یا به ما بپیوندید !

با بپرسیم سوال پاسخ دهید و جایزه بگیرید!

بدون شک شما هم دوست دارید تا در کنار فعالیت های اینترنتی خود درآمدی داشته باشید، وب سایت های گوناگونی هستند که با عملیات گوناگون شما را مجبور به فعالیت می کنند تا اندکی از درآمد آنها نصیب شما گردد، اما اگر بگوییم فقط با پاسخ دادن به چند سوال می توانید برنده جوایز گوناگون شوید چه نظری دارید؟

سرویس تازه نفسی در وب فارسی راه اندازی شده که کوشیده تا احساس مشارکت جمعی را در قالب پرداخت حق مشارکت کاربران به صورت نقدی و شرکت در قرعه کشی های مختلف و با ارزش، پر رنگ تر نموده؛ تا از این طریق به پاسخ سوالاتی که مشارکت جمعی را می طلبد، دست یابد.

فعالیت های فرهنگی، توسعه ای و داوطلبانه همیشه نقطه درخشان ارتباطات اجتماعی بوده است. اینکه گروهی از افراد بدون چشم داشت اقدام به انجام کاری (هرچند کوچک) برای بهبود وضعیتی یا رسیدن به پاسخ سوالی و... کنند. البته در دنیای امروز و بخصوص در فضای آنلاین، چنین سرویس هایی نیز نیازمند کاتالیزورهایی قدرتمند هستند تا کاربران را برای مشارکت در آن ها راضی و راغب کنند.

وبسایت بپرسیم در واقع یک پلتفرم ارائه، تکمیل و تحلیل پرسشنامه است؛ که از کاربرانش می خواهد تا به پرسشنامه هایی پاسخ دهند. سوالات این پرسشنامه ها، بیشتر در قالب نظر سنجی هستند و حول پیرامون کاربران می چرخد؛ و سوالات حاشیه ای و یا مرتبط با حریم خصوصی در این پرسشنامه ها جایگاهی ندارد. بد نیست نگاهی به ویدئو این پروژه بیندازیم:

شما با پاسخ دادن به سوالات بپرسیم علاوه بر مشارکت در یک کار گروهی مفید (که نتایج آن کمک بسزایی به جامعه خواهد کرد)، امتیازاتی را به ازای پاسخ به بسته های سوالات دریافت می کنید. همچنین از طریق دعوت دوستان خود به بپرسیم می توانید  5امتیاز برای خود و دوستتان کسب کنید.

امتیازات حاصل از فعالیتتان را می توانید به صورت مستقیم تبدیل به پول نقد کنید که در حال حاضر ضریب تبدیل آن به ازای هر امتیاز 200 تومان است (که به گفته مدیر پروژه به زودی این مبلغ بیشتر خواهد شد) و یا اینکه در مسابقات آن شرکت کنید و شانس خود را برای برنده شدن جوایز گوناگون و ارزشمندی نظیر تلفن همراه، ساعت هوشمند و لپ تاپ، بیازمایید.

به طور خلاصه بپرسیم یک سرویس نظرسنجی است که به ازای مشارکت در آن به کاربرانش مبالغی را پرداخت می کند و هرکسی می تواند با عضویت در این سیستم در این کار مشارکت کند.

خبر خوش برای کاربران گوشی های هوشمند هم اینکه اپلیکیشن بپرسیم نیز ارائه شده است و  تمام امکاناتی که بر روی وبسایت ارائه می شود را به سادگی در تلفن همراه خود خواهید داشت. این اپلیکیشن فعلاً شامل نسخه اندروید می شود و البته کاربران آی او اس باید تا 1 ماه دیگر صبر کنند.

این اپلیکیشن در کافه بازار و گوگل پلی موجود و قابل دریافت است.

در نهایت همانطور که در راهنمای وبسایت بپرسیم آمده که آنها نتایج گزارشات و بررسی های خود را بر روی وبلاگشان ارائه می کنند و از این طریق شما می توانید آگاهی کامل تری نسبت به نظرات جمعی و گروهی کل جامعه یا بخشی از آن، نسبت به پدیده ها و اتفاقات گوناگون اطراف خود داشته باشید.

همین امروز شما هم به بپرسیم بپیوندید و با پاسخ دادن به سوالات در بهبود جامعه خود نقشی موثر ایفا کنید.

www.beporsim.com

نظرات خوانندگان

حسین سید رحمان
۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۲۲:۰۴:۵۰
دوستان عزیز،لطفا دقت فرمایید عبارت "give present" که در بنرها موجود است به معنی هدیه دادن است و برای مفهوم هدیه گرفتن باید از عبارت "take present" یا "receive present" استفاده شود.