کاربر گرامی وارد شوید یا به ما بپیوندید !

ارتباط با گردو
تماس با گردو
ایمیل:contactus@gerdoo.net

آدرس: تهران - خیابان سمیه - بعد از تقاطع بهار - کوچه خوانساری - پلاک 13 - واحد 3
تلفن:۰۲۱-۸۸۸۲۸۲۱۰
پشتیبانی نرم افزاری

برای حل مشکلات نرم افزاری و پشتیبانی محصولات می توانید از انجمن نرم افزاری گردو استفاده کنید که در آدرس forum.gerdoo.net در دسترس می‌باشد.

کاربران مجموعه گردو و همچنین تمام کسانی که سوال و مشکلی در مورد هر نرم افزاری دارند، می توانند آنرا در این انجمن مطرح نمایند تا پاسخ خود را با همفکری تمام کاربران بیابند. شرکت گردو نیز برای کاربران فعال در انجمن مزایا و تخفیفات ویژه ای در نظر می گیرد که به صورت دوره ای به این کاربران تقدیم خواهد شد. در عین حال که خود انجمن دارای سیستم امتیازدهی خاصی است که براساس میزان و نوع فعالیت کاربران، به آنها امتیاز می دهد.این سیستم ،به مرور کاملتر شده و جوایز و امتیازاتی نیز براین اساس برای کاربران در نظر خواهیم گرفت به طوری که کاربران حتی قادر به کسب درآمد از طریق انجمن گردو هم باشند.با ثبت نام و عضویت در انجمن علاوه بر حل مشکل خود، مزایای زیاد دیگری نیز برخوردار شوید.

کاربر گرامی از اینکه با ما در سایت گردو همراه هستید و محصولات گردو را برای استفاده انتخاب نموده‌اید سپاسگذاریم. در صورتیکه در استفاده از اشتراک کاربری خود در سایت یا در استفاده از خدمات ارائه شده در سایت با مشکل مواجه گشته‌اید می‌توانید با مراجعه به انجمن سایت و بخش پشتیبانی سایت در این انجمن مشکل خود را پیگیری و رفع نمائید.

برای حل مشکلات نرم افزاری و پشتیبانی محصولات گردو از انجمن نرم افزاری گردو که در آدرس forum.gerdoo.net در دسترس می‌باشد استفاده نمایید.بدیهی است در صورت طرح مشکلات نرم‌افزاری خود از طریق فرم زیر، پاسخی دریافت نخواهید کرد..