کاربر گرامی وارد شوید یا به ما بپیوندید !

خانه گردومقالات

دکور Lock Screen با 5 برنامه رایگان

5 نرم‌افزار رایگان برای سفارشی‌سازی lock screen شما

Lock screen شما تنها یک صفحه‌ی ساده برای حفاظت از گوشی شما نیست. می‌توانید با استفاده از نرم‌افزارهایی که معرفی می‌کنیم آن را جذاب و کاراتر کنید.

وظیفه اصلی lock screenها محافظت از دستگاه است، اما بسته به اینکه از چه گوشی استفاده می‌کنید، می‌تواند کارهای بیشتری هم انجام دهد. به هرحال، تقریباً برای همه‌ی پلتفرم‌ها برنامه‌های بسیاری جهت سفارشی‌سازی lock screen وجود دارد. برخی نرم‌افزارها فقط اندکی هوشمندی به آن اضافه می‌کنند، در حالی که نرم‌افزارهای دیگر تغییرات وسیع‌تری را اعمال خواهند کرد.


FancyLock

FancyLock اپلیکیشنی رایگان برای سفارشی‌سازی lock screen شماست. این برنامه به شما اجازه می‌دهد یک Background شخصی انتخاب کرده و از بین Themeهای موجود یکی را انتخاب کنید. Themeها شامل همه‌ی موضوعات از بسکتبال گرفته تا رنگ صورتی غلیظ می‌شود. تنها نکته منفی این برنامه این است که بعضی از امکانات آن رایگان نیست.

FancyLock برای iOS رایگان است.


Unique Locks Free

Unique Locks Free شبیه به FancyLock است. به شما اجازه انتخاب یک Background و یک Theme از بین گزینه‌های موجود را می‌دهد. اما این Themeها بسیار جذابتر از گزینه‌های موجود در FancyLock می‌باشند. از نورپردازی‌های زیبا گرفته تا Halloween در این مجموعه یافت می‌شود. همانند FancyLock این برنامه هم بخش‌های خریدنی دارد.

Unique Locks Free برای iOS رایگان است.


Fireflies Lockscreen

Fireflies Lockscreen یک ابزار lock screen مخصوص دستگاه‌های اندروید است. این برنامه قابلیت وسیعی در نمایش notificationها نظیر پیام‌ها یا ایمیل‌های خوانده نشده و تماس‌های بی‌پاسخ دارد. بهرحال، بسیاری از برنامه‌ها این قابلیت را دارند. چیزی که نظر ما را به خود جلب کرد یک انیمیشن جذاب از کرم شب تاب است که روی lock screen نمایش داده می‌شود.

Fireflies Lockscreen برای اندروید رایگان است. دانلود از کافه بازار دانلود از گوگل پلی


Cover Lock Screen

Cover Lock Screen هنوز در نسخه beta به سر می‌برد، اما ایده‌ی آن به قدر کافی برای قرار گرفتن در این لیست جذاب است. این ابزار مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌ها را که به مکان شما بستگی دارند نمایش می‌دهد. به عنوان نمونه، شما تمایل دارید در محل کار برنامه‌های کسب و کاری و در منزل بازی‌ها و برنامه‌های سرگرم‌ کننده روی صفحه نمایش داده شوند. یک میانبر از برنامه‌ها روی صفحه قرار می‌گیرند و شما می‌توانید در حالت lock screen بین آن‌ها گشت و گذار کنید.

Cover Lock Screen برای اندروید رایگان است. دانلود از گردو دانلود از گوگل پلی


Lock Manager Free

Lock Manager Free یک اپلیکیشن برای سفارشی‌سازی lock screen گوشی‌های Windows Phone است که notificationها را در سطح بعدی قرار می‌دهد. شما می‌توانید برنامه‌ها را به شکلی پیکربندی کنید که اطلاعاتی درباره‌ی آب و هوا، تقویم، یادآورنده‌ها و باتری خود روی صفحه داشته باشید. مثل تمام برنامه‌های مشابه، می‌توانید یک Background شخصی هم برای خود تعیین کنید.

Lock Manager Free برای ویندوزفون رایگان است.

منبع

نظرات خوانندگان