کاربر گرامی وارد شوید یا به ما بپیوندید !

درباره ما

گردو

شرکت گردو چندین سال قبل توسط تعدادي از فعالان بازار نرم افزار ايران که سابقه چندين سال فعاليت در اين بازار را داشتند، تاسيس شد .هدف اصلي آن ارائه محصولاتي با کيفيت در کنار خدمات پس از فروش کامل به مشتريان است تا رضايت مشتريان هم در خريد و هم در پشتيباني جلب شود.تجربه و مهارت شرکت گردو طي اين مدت باعث ارائه صدها عنوان نرم افزار قبل از ساير رقبا به بازار شد که کيفيت و کارکرد مناسب آنها، نه تنها بااستقبال کاربران مواجه شد بلکه در حال حاضر بسياری از شرکتها نيز براي تهيه محصولات خود از عنوانهاي گردو استفاده مي کنند.

مجموعه نرم‌افزاری گردو

نگاه کيفي گردو به بازار باعث شد تا اين شرکت به فکر ارائه محصولاتي در زمينه هاي ديگر نيز باشد.عدم وجود يک مجموعه نرم افزاري کامل که تمام نيازهاي کاربران را در نظر بگيرد، تنها يک مجموعه صرف از تعدادي نرم افزار در کنار هم نباشد، دانش کاربران را ارتقا دهد و البته در کنار آن سطح سليقه بصري کاربر را نيز در نظر بگيرد و محصولي زيبا و کارآمد ارائه نمايد، باعث شد تا گردو تصميم به ورود به بازار مجموعه هاي بزرگ را بگيرد.
اولين تجربه گردو با شرکت‌هاي ديگر منجر به ارائه مجموعه Crown Januuary 2008 گشت که جمع آوري و پشتيباني نرم افزارها با گردو و توليد و پخش با شرکت ديگري بود. پس از تجربه Januuary 2008 Crown شرکت گردو تصميم گرفت در اين راه مستقل عمل نمايد و از ادامه همكاري با شركت مربوطه براي توليد نسخه هاي بعدي Crown منصرف گرديد. لذا اولين محصول خود را با نام Gerdoo Summer 2008 در اواخر مردادماه 87 وارد بازار کرد.استقبال کاربران از اين مجموعه بسيار چشمگير بود، نسخه های بعدی گردو نیز این موفقیت را تکرار کرد تا زمان حاضر که مجموعه نرم‌افزاری گردو به عنوان پیشرو محصولات نرم افزاری بازار ایران شناخته می شود.

شرکت گردو و دست اندرکاران آن به مجموعه نرم افزاري گردو، تنها به چشم مجموعه اي از DVDها که تعدادي نرم افزار در آن گنجانده شده نگاه نمي کنند. بلکه هدف اصلي و نهايي ما از اين مجموعه افزايش و ارتقا دانش کاربران، آشنا نمودن آنها با بسياري از قابليتها و کاربردهاي نرم افزار‌ها و در نهايت مستقل نمودن کاربران، در مواجه با مشکلاتي است که در حين کار با کامپيوتر به آن برخورد مي‌کنند.

سایت گردو

Gerdoo.net از اولین روزهای تاسیس گردو به عنوان سایت رسمی گردو شناخته می‌شد. سایت گردو از همان روزهای اول با هدف اطلاع‌رسانی آغاز به کار کرد تا علاوه بر حل مشکلات نرم‌افزاری کاربران، به عنوان مرجعی برای اطلاع‌رسانی در زمینه نرم‌افزار نیز شناخته شود.به این منظور بانک گردو راه‌اندازی شد که یکی از قویترین بانکهای نرم افزاری ایران محسوب می گشت.به تدریج و با تغییر ذائقه و نیاز کاربران، نسیمهای تغییر وزیدن گرفت و ساختار سایت جدید گردو در سال ۹۱ بنانهاده شد و در نیمه سال ۹۲ شروع به کار نمود.هدف اصلی سایت جدید گردو، اطلاع‌رسانی، آموزش با امکان دسترسی کاربران به جدیدترین نرم‌افزارهای روز است.در حال حاضر سایتهای دانلود زیادی وجود دارد ولی وجه تمایز نرم افزارهای سایت گردو با سایتهای مشابه، قابل اعتماد بودن نرم افزارهای گردو است که همانند تمام مجموعه های ما از فیلترهای سخت تست عبور کرده است لذا وقت و هزینه شما صرف دانلود نرم‌افزاری که ممکن است کار نکند، نخواهد شد.

انجمن گردو هم به آدرس forum.gerdoo.net از سال ۸۸ فعالیت خود را آغاز کرد تا محلی برای تمام کاربرانی باشد که می خواهند مشکلات خود را از یک تیم قوی نرم افزاری بپرسند و آنرا حل نمایند.انجمن گردو در این زمان ۴ ساله توانست کاربران بسیاری را جذب نماید و پاسخگوی سوالات و مشکلات آنها باشد.