کاربر گرامی وارد شوید یا به ما بپیوندید !

Windows 10

سیستم عامل ویندوز امروزه بالغ بر 640 میلیون کاربر در سراسر جهان را دارا می‌باشد. اکثر کاربرانی که از ویندوز 7 مایکروسافت به ویندوز 8 مهاجرت کرده بودند نارضایتی‌های خاص خود را نسبت به عملکرد و اینترفیس قسمت‌های مختلف این سیستم عامل جدید ابراز نمودند. حال مایکروسافت با یک جهش بلند از ویندوز 8 به ویندوز 10 سعی در پر کردن نقاط ضعف سیستم عامل قبلی دارد. 

نسخه نهایی ویندوز 10 بالاخره از سوی مایکروسافت در دسترس عموم قرار گرفت که خبر از سیستم‌عاملی یکپارچه می‌دهد که قرار است پس از مدت‌ها خلاء بین رایانه‌های کلاسیک و تبلت‌ها را تا حد قابل قبولی پر کند. همان کاری که در ویندوز 8 موفق به انجام آن نشد. علاوه بر این سیستم‌عامل جدید مایکروسافت به طرز فوق‌العاده‌ای قابلیت تطبیق دادن خود با انواع گجت‌ها را دارد.

چندین و چند ویژگی و المان جدید در طراحی ویندوز 10 به کار رفته که اینترفیس آن را زیباتر ساخته و کاربری آن را راحت‌تر می‌کند. به علاوه دستیار صوتی پرقدرت کورتانا که قبل از این بر روی سیستم‌عامل ویندوزفون تعبیه شده بود در این نسخه از ویندوز نیز قابل دسترسی‌ست، دستیار صوتی‌ای که به جرات تنها رقیب حال حاضر Siri شرکت اپل به شمار می‌رود.

در یک نگاه کلی می‌توان گفت ویندوز 10 قرار است سیستم‌عاملی باشد که طرفداران ویندوز دوست خواهند داشت. یک موفقیت و گام رو به جلو همانند ویندوز هفت نه یک نسخه پر از باگ و آشفته همانند ویندوز ویستا یا هشت.

پس از اکسترکت فایلی که دانلود کرده‌اید، یک فایل ایزو به دست می‌آورید. آن را بدون تغییر روی یک DVD 5 رایت کنید و ویندوز را به صورت بوت از روی دیسک نصب کنید.