کاربر گرامی وارد شوید یا به ما بپیوندید !

قوانین

با تشکر از اينکه سايت ما را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده ايد، به لحاظ حفظ حریم سايت و همچنين راحتي کاربران، قوانين زیر درنظر گرفته شده است، که کاربران مي بايست فعالیتهای خود در سایت را با این قوانین تطبیق دهند در غير اين صورت مسئولين سايت اين حق را دارند که موضوعات، مقالات، اخبار، کامنتها، پستها و در برخي مواقع اكانت کاربر خاطی را از سايت موقتا و یا به طور دائمی حذف نمايند. اين قوانين به صورت کامل در زير منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كند . لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين سايت به صورت دوره‌ای به این صفحه مراجعه کنید. اين قوانين بلااستثناء مي باشند و در رابطه با تمامي كاربران از جمله تازه وارد، فعال، همكاران سايت، مديران و... اجرا خواهند شد.
قانون شماره 1) تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها و سایت قطع خواهد شد حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد.
قانون شماره 2) کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال نظرات از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد.
قانون شماره 3) در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود، حتماً نام وي را ذکر نماييد.
قانون شماره 4) لطفاً از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جداً خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر ، تمامي آنها در اولين فرصت حذف خواهند شد.
قانون شماره 5) مباحث مربوط به Hack (از ديد منفي) و مسائلي که باعث آزار و اذيت ديگران شود اکيداً در سايت ممنوع مي باشد. فقط موارد مثبت مانند Crack برنامه ها و آموزش موارد امنيتي سيستم و مقابله با هكران و مشابه که براي کاربران مفيد واقع شود، مجاز است. در صورتي که غير از اين عمل شود آن اكانت در اولين فرصت حذف خواهد شد.
قانون شماره 6) از مطرح کردن مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری‌تان در سایت خودداری کنید. برای این منظور به انجمن سایت به آدرس forum.gerdoo.net مراجعه کنید.
قانون شماره 7) از نوشتن نظراتی که در آن‌ها تبليغات تجاري وجود دارد پرهيز كنيد. در صورت مشاهده توسط مديران حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر، آن اكانت براي هميشه بسته خواهد شد.
قانون شماره 8) مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق کاربران عضو بین یکدیگر رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آنها، ويروسي نبودن آنها و ... ندارد.
قانون شماره 9) در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي قطع خواهد شد.
قانون شماره 10) این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است لذا در زمان مطرح كردن مطالب، به قوانين جمهوري اسلامي احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسايل مرتبط با سياست و مذهب جلوگيري كنيد كه در اين صورت، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد.
قانون شماره 11) لطفاْ از ارسال مطالب تكراري خودداري فرماييد. پست هاي تكراري توسط مديران به سرعت حذف خواهند شد.
قانون شماره 12) قانون كپي : در صورتي كه ميخواهيد از مباحث و آموزشهايي كه در اين سایت ذكر شده است در جايي ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب و لینک به سایت الزاميست و در صورت امكان لينك اصلی مطلب در سایت گردو را هم براي اطلاعات بيشتر ذكر نماييد.
با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت. در صورتي که قوانين مذکور را رعایت نکنيد (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سايت حذف خواهد شد.