کاربر گرامی وارد شوید یا به ما بپیوندید !

گردو 20 پاییز 1393 رسید!

همانند همیشه سپاسگزار دوستان و همراهان همیشگی خود هستیم که با انتخاب مجموعه گردو،  ما را در ارایه محصولات بهتر و کامل‌تر یاری می‌کنندگردوی بیستم همزمان با پاییز ۹۳ شامل مجموعه‌ای از جدیدترین، به‌روزترین و کاربردی‌ترین نرم‌افزارها در اختیار شماست تا دستیار شما باشد.

 

سایت گردو: دانشنامه‌ نوین IT:

یکی از مهمترین دغدغه‌های گردو از زمان تاسیس،  اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به تمام کاربران خود،  به طور خاص و عموم اشخاص،  به طور عام بود. به این خاطر از بدو تاسیس،  گردو یکی از قویترین سایتهای اطلاع‌رسانی در حوزه نرم‌افزار را راه‌اندازی کرد. هرچند تمرکز اصلی سایت،  بیشتر پشتیبانی کاربران بود ولی استقبال بسیار زیاد کاربران عادی و خریداران محصولات گردو،  ما را برآن داشت تا دامنه فعالیتهای سایت را گسترش دهیم. به این منظور در بهمن ۹۲ سایت جدیدی طراحی و با امکانات بسیار زیاد راه‌اندازی شد تا در این هدف ما را یاری کند. بسیاری از مقالات و مطالب به‌روز دنیای IT و تکنولوژی دیجیتال،  طرز کار نرم‌افزارها،  اخبار دنیای سخت‌افزار و بسیاری از مطالب دیگر را می‌توانید در gerdoo. net بیابید.


فروشگاه گردو و هدیه 10000 تومانی به تمام خریداران پک 20
:

در کنار سایت اصلی فروشگاه آنلاین گردو به آدرس shop. gerdoo.net نیز راه‌اندازی شد تا بتوانید محصولات گردو را مستقیما تهیه نمایید.  یکی از امکانات ویژه این سایت تخفیف‌هایی است که به کاربران در غالب اعتبار و یا پول مجازی گردو داده می‌شود. با هر خرید، شما مقداری اعتبار به صورت پول مجازی گردو دریافت می‌کنید و می توانید از این اعتبار در خریدهای بعدی استفاده کنید و معادل پول مجازی خود تخفیف بگیرید. به عنوان هدیه تمام خریداران پک 20 با ثبت کدی که برروی کارت قرار دارد، علاوه بر دریافت سریالهای اختصاصی آنتی ویروس و فایروال ناد۳۲ و سریال فعالسازی گردویار، معادل 10000تومان اعتبار گردو دریافت می‌کنند و می‌توانند از آن برای خرید محصولات فروشگاه گردو استفاده نمایند.


گردوآنلاین
:

در سایت گردو این امکان برای کاربران قرار داده شده است تا با ثبت نام،  به آخرین نسخه نرم‌افزارها دسترسی داشته باشند و آنها را با لینک مستقیم و بدون محدودیت دریافت نمایند.


گردویار: کلید دانش دیجیتال

یکی از مهمترین رسالتهای گردو که همواره خود را به آن پایبند احساس می‌کند، افزایش معلومات، تواناییها و دانش کاربران است تا از طریق محصولات گردو و از دریچه آن، بتوانند همگام با پیشرفتهای نرم افزاری و سخت ‌افزاری در دنیای دیجیتال گام بردارند.

در راستای این هدف گردویار با ماهها تلاش تیم آموزشی گردو با مقایسه و بررسی دهها محصول آموزشی داخلی و خارجی متولد شد تا بهترین باشد. هدف اصلی گردوبار ارائه محصولاتی متمایز و در سبکی متفاوت با محصولات آموزشی بازار بود. محصولاتی که هدف از آنها نه تنها آموزش صرف، نه تنها خواندن متن نوشته شده توسط گوینده‌ای خوش صدا، که تبدیل آموزش به دانش باشد.سبک متفاوت آموزش در گردویارها، به کارگیری مجرب ترین اساتیدی که در هر حوزه نرم‌افزاری می توان یافت، طرح درس و سرفصلهایی که با توجه به نیاز کاربران و بازار ایران تهیه شده‌اند، گردویارها را تبدیل به همیاری برای کاربرانی خواهد نمود که هدف آنها غوص در دنیای نرم‌افزارها باشد تا ازطریق این آموزشها و افزایش دانش خود، بتوانند در دنیای واقعی نیز توشه‌ای برگیرند.

در این مجموعه نیز همانند همیشه مجموعه جدیدی از گردویارها را قرار داده‌ایم.آموزش سالید ورکز 2014 و تکنیکهای فتوشاپ در گردوی بیستم قرار گرفته‌اند.


مجموعه‌های نرم‌افزاری گردو برروی دی وی دی ناین : حرکت به سوی کیفیت بیشتر با DVD-9

روز به روز بر حجم نرم‌افزارها افزوده می‌شود.نرم افزارهای جدید و تخصصی علاوه بر امکانات بسیار زیادتری که نسبت به نسخه‌های قبلی خود دارند در عین حال فضای بیشتری را طلب می‌کنند.درخواست کاربران نیز برای قرار دادن نرم افزارهای کاربردی و تخصصی ناگزیر ما را مجبور می‌کند تعداد نرم افزارها را افزایش دهیم که باعث بیشتر و حجیم‌تر شدن مجموعه می‌گردد. این شیوه باعث خواهد شد، تعداد دیسکهای مجموعه در هر نسخه از نظر تعداد افزایش یابد که خود مشکلات زیادی چه از نظر تولید و چه از نظر کاربران ایجاد خواهد نمود.مشکلاتی همانند حمل و نقل سخت‌تر برای کاربر، پخش شدن نرم افزارها در دیسکهای متفاوت و پرشمار، نیاز به تقسیم نرم افزارهایی که بیشتر از یک دی وی دی معمولی حجم دارند همانند Matlab به طوریکه که کاربر باید در حین نصب برنامه‌ دیسک را تعویض نماید، کیفیت پایینتر دی وی دی های معمولی و بسیاری از این نوع مسایل ما را برآن داشت تا با در نظر گرفتن نیازهای کاربران و یا صرف هزینه‌ای بیشتر به دنبال راه جایگزینی برای این مساله باشیم.

بهترین راه ممکن، استفاده از دی وی دی های ناین بود چون علاوه بر اینکه ظرفیت دوبرابری نسبت به دی وی دی های معمولی داشتند، به علت نوع دستگاههای مورد استفاده در تولید آنها و مواد مصرفی استفاده شده در پروسه تولید، دارای ماندگاری و کیفیتی بسیار بالاتر دیسکهای معمولی هم هستند.در کنار همه این حسنها، نکته مهم و کلیدی سازگاری این نوع دی وی دی با تمام دی وی دی رامها است به طوریکه از این نظر نیز کاربر با مشکلی مواجه نخواهد شد.

همه این موارد گردو را بر آن داشت مجموعه جدید را برروی دی وی دی ناین عرضه کند.در این میان طبق قراردادی که با نماینده شرکت Singulus آلمان بسته شد، مسولیت تولید مجموعه جدید با بالاترین کیفیت ممکن، با بهترین مواد اولیه موجود و با استفاده از جدیدترین خطهای تولیدی این شرکت بر عهده آنها قرار گرفت تا در نهایت کاربران بتوانند مجموعه گردو را با بالاترین کیفیت ممکن برروی DVD-9 تجربه نمایند.

اما مهمترین مزایای دی وی دی ناین به جای دیسکهای معمولی چیست:

 • کیفیت و ماندگاری بالاتری دی وی دی ناین نسبت به دی وی دی های معمولی
 • ظرفیت بیشتر و دوبرابری دی وی دی ناین
 • استفاده از مواد مصرفی بهتر در پروسه تولید همانند استفاده از نقره به جای آلومینیوم
 • سازگاری با تمام درایوهای موجود
 • اشغال فضایی کمتر که منجر به حمل و نقل آسانتر و بسته بندی شکیلتر مجموعه خواهد شد

همانند همیشه ما به عنوان دوستان شما در گردو تمام تلاش خود را نموده‌ایم تا محصولی با بهترین کیفیت چه از نظر محتوا و چه از نظر ساختاری در اختیار شما قرار دهیم.تغییرات این مجموعه نیز حاصل پیشنهادات و نقطه نظرات شما بود که همواره راه گشای ماست.گارانتی گردو و تیم پشتیبانی گردو نیز همراه شماست تا در هرزمان به مشکلی برخوردید، یار شما باشند. همچنان چشم به راه پیشنهادات، انتقادات و نظرات شما در راه ارتقاء کیفیت تولیدات خود هستیم. می‌توانید مستقیما با پست الکترونیکی contactus@gerdoo.net در تماس باشید یا نظرات خود را در انجمن گردو به آدرس forum.gerdoo.net مطرح نمایید و یا یک تماس تلفنی با 88828210 برقرار کنید تا پذیرای شما باشیم.


ویژگیهای گردوی بیستم:

گردو جدید همانند همیشه با صدها نرم‌افزار تست شده، با گارانتی و پشتیبانی گردو به شما عرضه می‌شود. تمام دی وی دی ها بوتیبل بوده که می‌توانید لیست کامل را در صفحه 12 ببینید. در این مجموعه نیز همانند نسخه‌های قبلی، تمام نرم‌افزارها به آخرین ورژن آپدیت شده و بسیاری از نرم‌افزارهای جدید نیز برای نخستین بار در داخل مجموعه قرار گرفته‌اند اما اگر بخواهیم به صورت خلاصه به مهمترین ویژگیهای این نسخه اشاره کنیم می توان موارد زیر را شمرد:

 • به‌روزترین و کاملترین مجموعه نرم‌افزاری کشور
 • تنها مجموعه نرم افزاری عرضه شده برروی با کیفیت‌ترین DVD-9
 • شامل آموزشهای مالتی مدیای گردویار سالیدورکز 2014 و فتوشاپ تاپ سکرت
 • آخرین نسخه نرم افزارها باقابلیت نصب برروی ویندوزهای ۳۲ و ۶۴بیتی و سازگاری کامل با ویندوزهای ۷,۸ و ۸. ۱
 • آنتی‌ویروس و فایروال ESET Smart Security/Antivirus 7. 0 با سریال اختصاصی آپدیت از سرورهای گردو با پشتیبانی یکساله
 • نداشتن قفل و عدم آسیب به DVD-ROM با امکان کپی بی دردسر تمامی نرم افزار ها بر روی هارد ، فلش و . . .
 • برنامه Autorun بسیار پیشرفته با رابط کاربری آسان و با امکان نصب بسیار راحت برنامه Autorun بر روی تمامی ویندوزها بدون نیاز به برنامه های پیش نیاز. با قابلیت جستجو در لیست تمام دی وی دی ها
 • انتخاب آگاهانه نرم‌افزارها از بین هزاران نرم‌افزار با توجه به خواسته و نیاز کاربران
 • تنها مجموعه شامل ویندوز 8. 1 آپدیت ۱ بیلد 17031 شامل تمامی نسخه‌ها در هر دوساختار ۳۲ و ۶۴بیتی
 • نسخه نهایی و اکتیو شده ویندوزها شامل تمامی نسخه‌های ویندوز 8. 1. 1، تمامی نسخه‌های ویندوز ۷ سرویس پک ۱ از Starter تا Ultimate شامل هر دو نسخه ۳۲ و ۶۴بیتی، نسخه نهایی ویندوز سرور 2012R2 تمامی نسخه‌ها، ویندوز سرور 2008R2 SP1 شامل تمامی نسخه‌ها، ویندوز XP با سرویس‌پک ۳ به همراه آخرین درایورهای SATA، ویندوز سرور 2003 اینترپرایز تماما به صورت اکتیو شده
 • تنها مجموعه نرم‌افزاری شامل نسخه کامل آفیس 2013 ، Project 2013 و Visio 2013 به همراه فعالساز و سرویس پک ۱ آفیس در هر دو ساختار ۳۲ و ۶۴بیتی. علاوه بر آن آفیس ۲۰۱۰ با سرویس پک ۲ و آفیس ۲۰۰۷ با سرویس پک ۳ نیز در مجموعه به همراه آخرین آپدیتها وجود دارد.
 • مجموعه‌ای از مفیدترین دیسک بوت های موجود به منظور پارتیشن‌بندی، فرمت و ساخت درایوها، ریکاور کردن سیستم و بازیابی اطلاعات پاک شده در حالت بوت، تهیه پشتیبان و برگرداندن ویندوز در حالت بوت
 • دیسک بوت آنتی‌ویروسهای NOD32 و Kaspersky به منظور اسکن و پاک کردن سیستم از ویروسها در حالت بوت و بدون نیاز به نصب آنتی‌ویروس با قابلیت آپدیت
 • آخرین نسخه آنتی‌ویروسها و فایروالها همانند ESET Smart Security/Nod32 Antivirus 7. 0, Kaspersky InternetSecurity 2015 و . . . .
 • نسخه کامل جدیدترین محصول شرکت ادوبی Adobe CC 2014 با آخرین آپدیتها و اکتیویشن دائمی با پشتیبانی از زبان فارسی و قابلیت تایپ مستقیم فارسی در برنامه‌های Photoshop، Illustrator، InDesign، Dreamweaver و Acrobat
 • شامل نسخه کامل Adobe Master Collection CS6 با آخرین آپدیتها با پشتیبانی از ویندوز XP
 • نسخه جدید نرم‌افزارهای ریاضی و آمار همانند SPSS 22، MathCAD Prime 3. 0, Mathematica 10 و Matlab 2014a
 • کاملترین مجموعه نرم‌افزارهای معماری و عمران شامل AutoCAD 2015 SP1, ArchiCAD 18. 0, Chief Architect X6 , و به همراه نسخه جدید محصولات CSI شامل SAP, Safe, Etabs, Perfume-3D, Column, Bridge
 • نسخه کامل نرم‌افزار Revit 2015. 2 که شامل هر سه نسخه Revit Architecture, Revit Structure و Revit MEP است.
 • شامل مجموعه‌ای از کاملترین زبانهای برنامه‌نویسی همانند Visual Studio 2013و2014 SQL Server
 • کاملترین مجموعه نرم‌افزارهای ساخت انیمیشن همانند Rhinoceros 5. 9، Maya 2015 SP3 ، 3ds Max 2015 SP2 ، Atlantis، Hexagon، Lightwave، Zbrush 4R6 و . . .
 • مجموعه کامل پلاگین V-Ray برای نرم‌افزارهای 3ds Max، Maya، Sketchup، Rhino
 • جدیدترین نسخه نرم‌افزارهای شرکت Corel شاملCorelDraw Graphics Suite X7 SP1, Corel VideoStudio X7 SP1 Corel AfterShot 2. 0, Corel Painter 13 با امکان تایپ فارسی بدون نیاز به هرگونه فارسی نویس در برنامه CorelDraw X7
 • جدیدترین و آخرین نسخه نرم‌افزار Driver Pack Solution 14. 8 برای آپدیت درایورهای سخت‌افزاری به صورت آفلاین با قابلیت تشخیص خودکار و نصب درایور سازگار به همراه آخرین درایورهای کارتهای گرافیکی و صدای کامپیوترهای دسکتاپ و نوت‌بوکها
 • کاملترین مجموعه نرم‌افزارهای ساخت، ویرایش و تدوین فیلم همانند Corel VideoStudio X7, EDIUS 7. 3, Sony Vegas 13. 0 ,Blufftitler 11. 1, و دهها برنامه دیگر
 • کاملترین مجموعه نرم‌افزارهای میکس و ویرایش صدا و ساخت موسیقی و آهنگ همانند, Finale 2014, Audition CC 2014 FL Studio 11. 1, Guitar Pro 6. 1. 5, Sony ACID Music Studio 10, Reaper 4. 0, Sony SoundForge 11


 معرفی بوتهای مجموعه نرم‌افزاری گردو :

DVD1: Windows 8. 1 Update1 Build 17031 All Edition 32&64bit
نسخه کامل و نهایی ویندوز ۸. ۱ بیلد 17031 شامل تمامی نسخه‌های Pro/Pro with Media Center/Enterprise در هر دو نسخه ۳۲ و ۶۴بیتی در این دی وی دی قرار دارد. این نسخه از ویندوز ۸. ۱ شامل آخرین آپدیتها که تحت عنوان Update 1 شناخته می شود بوده دارای بالاترین شماره بیلو ویندوز ۸. ۱ یعنی 17031 است. برای نصب این ویندوزها در حین نصب نیازی به وارد کردن سریال ندارید. تنها بعد از اتمام مراحل نصب باید ویندوز را با استفاده از اکتیویتور موجود برروی دی وی دی اکتیو نمایید. بعد از اکتیو شدن ویندوز تمامی قسمتهای آن از جمله بخش Personalize اکتیو خواهد شد.

DVD2: Windows 7 SP1 32&64bit All Edition with IE11 – USB3 Support
نسخه‌های 32 و 64 بیتی ویندوز 7 شامل تمامی نگارشهای ویندوز همانند Starter، Home Basic، Home Premium، Ultimate . این نسخه شامل آخرین آپدیتهای همانند سرویس پک 1 و IE11 است که در حین نصب ویندوز به طور خودکار نصب خواهند شد. در آپدیتهای جدید بسیاری از سخت آفزارها همانند پورتهای USB3 به طور خودکار شناسایی می شوند و نیاز به نصب درایور به طور مجزا ندارند. بدون نیاز به سریال برای نصب و با اکتیویشن خودکار با امکان دریافت آپدیتها از سایت مایکروسافت.

DVD3: Windows XP SP3 with IE8 and WMP 11 All Update SATA Support
ویندوز XP به همراه سرویس پک 3 و آخرین نسخه Internet Explorer. در این نسخه آخرین آپدیتهای ویندوز XP قرار گرفته است و همچنین درایورهای SATA نیز به آن اضافه شده است که باعث می‌شود بتوانید ویندوز XP را برروی هر سیستمی نصب نمایید.
D6FY9-288V2-QHKC8-WW9DY-YCKJJ

DVD4: Windows Server 2012R2 DataCenter/Standard 64bit
نسخه نهایی ویندوز سرور 2012R2 با قابلیت فعالسازی با استفاده از اکتیویتور داخل دی وی دی.

DVD5: Windows Server 2008R2 SP1 All Edition 64bit
این DVD شامل تمامی نسخه های ویندوز سرور 2008 R2 همانند Datacenter، Enterprise و . . . می باشد. برای نصب احتیاجی به سریال ندارد و به طور خودکار اکتیو می شود. سرویس پک 1 نیز به طور خودکار همراه ویندوز نصب می شود.
DVD6: Windows Server 2003 Enterprise SP2
ویندوز سرور 2003 نسخه Enterprise به همراه سرویس پک 2 . برای نصب باید از یکی از شماره سریالهای زیر استفاده نمایید :
JPWMR-RY7XG-RK3RV-CKKGB-FGT7M
JCJF7-MQ72W-GYXRC-CX7JD-WVV3Y

DVD7: Ubuntu 14. 04 Desktop Edition 64bit
یکی از پرطرفدارترین توزیعهای لینوکس که بهترین گزینه برای شروع کار با لینوکس محسوب می شود. در این مجموعه نسخه ۶۴بیتی که نسخه سازگارتری با سیستمهای موجود محسوب می شود قرار گرفته است.

DVD8: Kasperky and NOD32 Boot Disk
مجموعه‌ای شامل دیسک بوتهای آنتی ویروسهای NOD32 و Kaspersky که می توانید هر زمان سیستم شما ویروسی شد و امکان نصب آنتی ویروس وجود نداشت، دستگاه را بوسیله این دیسک بوت کرده و درایوها را اسکن نمایید. امکان آپدیت این آنتی‌ویروسها وجود دارد.

DVD9: Windows 7 Live
ویندوز 7 به صورت زنده و بدون نیاز به نصب و البته اختصاصی گردو J که بوسیله آن می توانید دستگاه را از روی دیسک بوت نموده، وارد محیط ویندوز ۷ شوید و به درایوها و امکانات بسیار زیاد دیگری همانند شبکه دسترسی داشته باشید.

DVD10: Active Boot Disk 8. 2
یکی از کاملترین برنامه ها برای بازیابی اطلاعات از دست رفته سیستم در حالت بوت است که می تواند به آسانی فایلها، پارتیشنها و اطلاعات پاک شده را بازگرداند. تمام برنامه های شرکت Active به صورت بوت در این مجموعه قرار دارد.

DVD11: Wondeshare LiveBoot 2012
یکی از کاملترین و حرفه‌ای ترین بوتهای مجموعه گردو که در نسخه های قبلی با نام Spotmau شناخته می شد ولی در نسخه ۲۰۱۲ نام آن به LiveBoot تغییر پیدا کرد. این برنامه از سه بخش اصلی تشکیل شده است که شامل Windows Recovery، DATA Recovery و Disk Management تشکیل شده است و با استفاده از ابزارهای هر بخش کارهای مهمی همانند بازیابی ویندوز، بازگرداندن اطلاعات پاک شده، ساخت و مدیریت پارتیشنها و . . . را می‌توان انجام داد.

DVD12: Acronis Products 2014
مجموعه‌ای از آخرین نسخه های نرم‌افزارهای آکرونیس به صورت بوت شامل Acronis Disk Director 12. 0 برای پارتیشن بندی، Acronis TrueImage 2014 برای تهیه پشتیبان و ایمیج از درایوها و برنامه EaseUS Partition Master برای پارتیشن بندی و تغییر سایز درایوها

DVD13: Windows 8/8. 1 Recovery Disk
ابزار اختصاصی مایکروسافت با نام Microsoft Diagnostics & Recovery Toolset (Dart) شامل مجموعه‌ای از ابزارها به منظور تعمیر و بازیابی ویندوز ۸ نسخه ۳۲ و ۶۴بیتی

DVD14: Windows 7/Vista Recovery Disk
مجموعه‌ای از ابزارهای اختصاصی مایکروسافت به منظورتعمیر و بازیابی ویندوزهای ویستا و 7

DVD15: QuichTech Pro 5. 8
مجموعه‌ای از ابزارها به منظور تست سخت‌افزارها و تست سلامت سیستم در حالت بوت

DVD16: Hiren Boot Disk 15. 2
HirenBoot Disk یکی از معروفترین بوت دیسکهای موجود است که تقریبا می توان گفت برای هرکاری در آن، ابزاری گنجانده شده است. برای پارتیشن بندی، تهیه پشتیبان از دیسکها و درایوها، بازگرداندن و بازیابی اطلاعات، تست سخت افزارهای سیستم همانند تست هارددیسک و حافظه، برنامه های آنتی ویروس و چک سیستم، مجموعه ای از برنامه های مدیریت فایل برای دسترسی به فایلهای سیستم در زمانهایی که ویندوز بالا نمی آید و انتقال آنها به جاهای دیگر، برنامه های مشاهده عکس، مدیریت و مشاهده فایلهای فشرده شده، ویرایش و بازیابی و دسترسی به جزییات هاردیسک همانند Boot Record و یا NTFS Table و حتی فرمت سطح پایین (Low Level Format)، مدیریت و تست شبکه و بسیاری از برنامه های دیگر که می توانید ببینید و با آنها کار کنید. در عین حال که یک ویندوز از پیش نصب شده (Windows Live) نیز در این مجموعه موجود است که به خصوص در زمانهایی که دسترسی به ویندوز اصلی ندارید بسیار مفید بوده و با آن می توانید از فایلهای سیستم خود پشتیبان (Backup) تهیه نمایید. در کنار آنهم یک لینوکس زنده به همین صورت وجود دارد که شاید گره گشای بسیاری از مشکلات شما باشد.


شیوه خرید

خرید به صورت آنلاین از فروشگاه آنلاین گردو با کلیک روی این لینک؛

تماس با بخش فروش شرکت گردو در ساعات اداری. شماره تماس 88828210 تهران؛

مراجعه به نمایندگی‌های فروش محصولات گردو در سراسر کشور.

نظرات خوانندگان

Hamid Saeidi
۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۶:۲۴:۴۳
به نظر من گردو بهترینه و من همیشه از پک های گردو استفاده میکنم و به دوستام هم اینو معرفی میکنم چون واقعا هم خیلی کامله هم خیلی خوب من از همینجا خسته نباشید میگم به همتون
ادمین سایت
۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶:۱۳
جناب آقای سعیدی؛ از لطف شما متشکریم.
vahid mosaoghli
۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۲۰:۵۳:۰۵
به نظره من مثل همیشه بهتر وبدون نقص بوده گردو یکی از معتبر ترین نرم افزار و بدون مشکل بود است .گردو حرف نداره واز اینجا جا داره که به تمامی زحمت کشان تیم گردو خسته نبادشید بگم .
ادمین سایت
۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶:۵۳
جناب آقای موسی‌اوغلی؛ از پشتیبانی شما متشکریم.
علیرضا شاه محمدی
۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳:۳۹
سلام. من بعد از چند سال دوباره بازگشت کردم به مجموعه ی گردو. با توضیحاتی که ازش خوندم چشم پوشی از این مجموعه کار سختی بود. مجموعه چند روزه به دستمون میرسه؟
19982580 ممد احسان فردوس
۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۲۳:۳۶:۵۸
بسیار عالی است من تمام امور خدمات کامپیوتر برای دیگران رو با گردو انجام میدم.
ادمین سایت
۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱:۵۶
جناب آقای شاه محمدی؛ بستگی به آدرس شما دارد و شیوه‌ای که برای ارسال برگزیده‌اید.
feab shams
۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰:۴۲
salam man chand sal ast ke ba mahsoolate shoma kar mikardam , vali dar hal hazer dar iran nistam , chetori mitoonam pacage 20 ra kharidari konam , , , aya online mitoonam download konam , merci
ادمین سایت
۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸:۰۱
خیر جناب شمس امکان دانلود نیست. ارسال به خارج از کشور هم نداریم. تنها راه سپردن به یکی از مسافران داخل ایران برای آوردن پکیج است. اما تعدادی از نرم‌افزارهای پک در بخش دانلود سایت هم وجود دارند.
arash20 yaseri
۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۸:۴۴:۲۴
تفاوت گردو20 با گردو 19 در چیست؟؟؟؟
hosna kazemi
۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۸:۱۰:۳۲
من امروز خریدمش. کاش زود به دستم برسه.چون مطمئنم روزهای خوبی با گردو خواهم داشت.
ادمین سایت
۲۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۴:۰۸
جناب آقای یاسری، تفاوت در آپدیت شدن برنامه‌ها است. لیست نرم‌افزاها و ورژن آن‌ها را می‌توانید در فروشگاه گردو، بخش محتوای هر محصول مشاهده فرمایید.
ادمین سایت
۲۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵:۱۴
سرکار خانم کاظمی، تلاش و آرزوی تیم گردو به ارمغان آوردن تجربه‌های خوب و آسان برای کاربران‌ است. امیدوارم لذت ببرید.
hosein delkhah
۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۹:۱۷:۴۱
سلام من پگ سیلور را دارم ولی چند تا سی دی رو نمی خونه چرا؟
ادمین سایت
۲۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰:۱۵
جناب آقای دلخواه، آیا منظورتان از پگ، پک نرم‌افزاری گردو است؟ می‌توانید در ساعات اداری با پشتیبانی تماس حاصل کنید تا بررسی کنید و مشکل را رفع کنند.
hassan elmi
۶ آذر ۱۳۹۳ ۲۲:۰۶:۵۷
از نظر من گردو در ایران نظیر نداره.
neda sharafian
۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵:۰۴
سلام من میخواستم این پک رو سفارش بدم . چقدر طول می کشه که به دستم برسه؟
ادمین سایت
۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۹:۲۷
سرکار خانم شرفیان؛ بستگی دارد آدرس کجا باشد. ارسال با پیک باشد یا پست. در تهران و محدوده پیک معمولاً یک تا دو روز.
امیر مظهری
۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۹:۲۸:۰۰
باسلام به نظر من گردو بی نظیره اما اگر فاصله انتشار 6 ماهه باشد زمان بیشتری برای استفاده فراهم می گردد
ادمین سایت
۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵:۰۳
جناب آقای مظهری؛ کاربرانی که پک ندارند و برای اولین بار می‌خواهند خرید کنند، دوست دارند جدیدترین برنامه‌ها را خریداری کرده باشند نه برنامه‌هایی که 6 ماه پیش آپدیت شده‌اند.عزیزانی که پک خریده‌اند هم می‌توانند سالی یک یا دو پکیج تهیه کنند.
hamed akbarpour
۲۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶:۵۶
سلام خدمت گروه خوب و دوست داشتنی گردو بنده تازه مجموعه گردو 2015 نسخه 20 رو گرفتم باید بگم یک مجموعه کامل و کم نظیره واقعا خسته نباشید. یک پیشنهاد هم دارم اگر امکان داشته باشه و کیفیت چاپ دفترچه رو بالا ببریدودفترچه رنگی تهیه بفرمایید بیش از پیش به جذابیت مجموعه گردو کمک میکنه. با سپاس
ادمین سایت
۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰:۳۱
جناب آقای اکبرپور، از حسن نظر شما سپاسگزاریم. دفترچه رنگی هزینه را افزایش می‌داد و به درخواست کاربران سیاه و سفید شد.
امیرمحمد احمدیان معتمد
۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹:۰۴
سلام. من محتوای این پکیج رو نگاه کردم. آنتی ویروس avast رو نداشت. آیا واقعا این آنتی ویروس مهمو نداره یا اینکه این لیست خلاصه شده ست و این آنتی ویروس در پکیج هست؟
امیرمحمد احمدیان معتمد
۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹:۴۹
سلام. گردو زمستان93 دقیق کی میرسه؟
ادمین سایت
۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۷:۵۲:۰۹
جناب آقای احمدی، این آنتی ویروس در پکیج نیست. هر بار سعی می‌شود برنامه‌های قابل تعویض تغییر کنند تا کاربران طیف گسترده‌تری از برنامه‌ها را در اختیار داشته باشند. درضمن این آنتی ویروس دردسرهای خود را برای ثبت‌نام و آپدیت دارد. گردو 22 زمستان هم نیمه اول دی ماه به بازار عرضه خواهد شد.
zohreh saeedi
۷ دی ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲:۲۹
طهماسبی باتشکر از سایت گردو میخواستم بپرسم آیا تفاوتی بین برنامه هایی که برای دانلود گذاشتید با برنامه های خریداری شده وجود داره ؟ اگه نه چرا پس دانلودش رایگانه ؟ به هرحال مرسی من چند سیستم عامل دانلود کردم و تا حالا که راضی بودم خدا خیرتون بده انشا اللّه...
ادمین سایت
۸ دی ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴:۲۴
سرکار خانم سعیدی، خیر تفاوتی ندارند، فقط از برنامه‌های پک کمتر هستند.
pourya kazemy
۱۱ دی ۱۳۹۳ ۱۳:۱۱:۴۶
بهترین پک بر نا مه ای است گردو .چون مجمو عه های دیگر مثل گردو کا مل نیست .