کاربر گرامی وارد شوید یا به ما بپیوندید !

خانه گردومقالات

بررسی نرم‌افزار Nero 2016

نرم افزار نرو 2016 پلاتین یک مجموعهٔ رسانه‌ای توانا با ابزارهایی برای سازماندهی، ویرایش، تبدیل، پخش و رایت کردن اطلاعات است.

لانچر جدید آن می‌تواند ابزار‌ها را در پنج بخش به نام‌های «مدیریت وپخش»، «ویرایش و تبدیل»، «رایت»، «پشتیبان گیری و بازیابی» و «موارد اضافی» سازماندهی کند.

ماژول‌ها نیز شامل  MediaHome است که محلی برای مشاهدهٔ تصاویر، موسیقی و فیلم‌های ویدئویی است.

Nero Video می‌تواند ویرایش سریع و آسان فیلم‌ها را فراهم کند.

Nero Recode ‌می‌تواند محتوای دیسک و یا فایلهای ویدئوی و صوتی معمولی را رایت کند، آن‌ها را به فرمت خاصی تبدیل نماید تا در دستگاه خاصی قابل اجرا باشد.

نرم افزار Nero Burning ROM، هستهٔ اصلی بستهٔ موجود است که می‌تواند برای رایت CD، DVD و یا Blu-ray مورد استفاده قرار گیرد. همچنین این نرم افزار به طور اختیاری محتوای فایل‌های شما را رمزگذاری کرده و یا آن را بر روی دیسک‌های متعدد تقسیم می‌کند.

نرم‌افزار نرو 2016 پلاتین، قادر است ویدئو‌ها، موسیقی و تصاویر شما را از روی موبایلهای اندروید وiOS، تبلت و رایانه بر روی تلویزیون استریم کند.

اگر این بسته را بر روی سیستم دو مانیتوری اجرا کنید می‌توانید پیش نمایشی از محتوای خود را به صورت تمام صفحه بر روی نمایشگر دوم ببینید.

شما می‌توانید پخش فایل‌های صوتی خود را با ابزارهایی همچون Normalise، DeClick، کاهش نویز داده و با یک اکولایزر گرافیکی 10 بانده بهبود ببخشید.

همچنین در این نرم افزار قالب‌ها و طرح‌های بسیاری برای قاب و لیبلCD، DVD و BD وجود دارد که می‌توانید به دلخواه از آن‌ها استفاده کنید.

پروفایل‌های جدید برای آخرین نسخه از دستگاه‌های اندرویدی وiOS به شما کمک می‌کند که رسانه‌های خود را تنها با یک کلیک تبدیل کنید.

دانلود از گردو | خرید از گردو

منبع

نظرات خوانندگان